Проблемні борги

Фонд гарантування вкладів 31 березня виставить на аукціон пул активів трьох банків

15 лютого 2021, 10:09Новини117

У забезпеченні за договорами є промислова і житлова нерухомість, техніка та обладнання, промислові виробничі та переробні господарства, земельні ділянки, майнові права тощо.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб заплановано 31 березня 2021 року аукціон з продажу пулу активів трьох банків – АТ «ВТБ БАНК», АТ «РОДОВІД БАНК» та ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА», що перебувають у ліквідації. Торги пройдуть на майданчику «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн» (FFN), за голландською моделлю аукціону.

Пул складається з 1440 активів, серед яких 128 прав вимоги за кредитними договорами, 9 об’єктів нерухомості в Дніпропетровській області, 10 майнових прав за векселями, решта – дебіторська заборгованість. У забезпеченні за договорами є промислова і житлова нерухомість, техніка та обладнання, промислові виробничі та переробні господарства, земельні ділянки, майнові права тощо. Загальна сума заборгованості за кредитами у складі пулу становить 13,9 млрд грн. Середня прострочка за кредитами – 8 років. За багатьма кредитами тривають судові справи, за 51 кредитними договорами відкриті провадження Державної виконавчої служби, за 14 – кримінальні справи.

Стартова ціна пулу – 503,4 млн грн.

Ці активи раніше уже неодноразово виставлялись на продаж, як індивідуально, так і у складі пулів, але поки не було бажаючих їх купити.

Умови участі в аукціоні представлені на сайті організатора торгів – www.ffncorp.com. Детально ознайомитися з активами у складі пулу потенційні покупці можуть через веб-сторінку www.ffncorp.com (для зареєстрованих учасників торгів) та у кімнаті даних банку. Також детальна інформація про лот із описом кредитних угод та забезпечення міститься в публічному паспорті активу на інформаційному порталі Фонду за посиланням.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.