ФГВФО виставить на аукціон 4 червня пул активів «ВТБ БАНКУ»

18 травня 2021, 18:47Новини151

Этот материал также доступен на русском

Загальна сума заборгованості за активами у складі пулу становить 7,3 млрд грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставить на продаж на відкритому електронному аукціоні пул активів АТ «ВТБ БАНК», що перебуває в ліквідації. Торги пройдуть 4 червня 2021 року в системі Prozorro.Продажі, зазначає ФГВФО.

Так, до пулу активів увійшли 110 прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, які укладені з суб’єктами господарювання та фізичною особою (понад 90% балансової вартості пулу), 1287 позицій дебіторської заборгованості та майнових прав за дебіторською заборгованістю, 10 майнових прав за векселями та 9 об’єктів нерухомості, розташованих у Дніпропетровській області.

Як зазначається, загальна сума заборгованості за активами у складі пулу становить 7,3 млрд грн. Середній термін прострочення платежів за кредитами – понад 9 років. До забезпечення увійшли різні активи, розташовані в багатьох регіонах України. Зокрема, серед них: комерційна та житлова нерухомість, земельні ділянки, обладнання, транспортні засоби, фінансова порука тощо. За деякими кредитами відсутній повний пакет документів. Раніше ці активи уже виставлялися на продаж – окремо та в пулах, однак поки не були куплені.

При цьому початкова ціна лоту – 62,17 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. Участь у них можуть взяти юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Всі гроші, отримані від продажу цих активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами «ВТБ БАНКУ».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…