Колізії та конфлікти

Експосадовець столичного КП вкрав у військових 9,5 тис. л пального

20 листопада 2023, 17:34Новини135

Этот материал также доступен на русском

Відповідно до висновку економічної експертизи КП УЗН Подільського району м. Києва спричинено збитки на загальну суму близько 230 тис. грн

  • Посилання скопійованоlink copied

Оголошено підозру колишньому посадовцю одного зі столичних комунальних підприємств (КП) з утримання зелених насаджень (УЗН), котрий розікрав 9,5 тис. л пального, яке призначалося для військових. Про це повідомляється на сайті Київської міської прокуратури.

«За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру колишньому першому заступнику директора КП УЗН Подільського району м. Києва за фактом розтрати коштів у великих розмірах в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України)», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у прес-службі прокуратури, за даними слідства, колишній перший заступник директора КП УЗН Подільського району м. Києва у перші дні повномасштабного вторгнення рф на територію України (березень 2022 року) вилучив з сейфу начальника ремонтно-механізованої частини талони на 9,5 тис. л пального нібито для передачі військовим.

«У подальшому підозрюваний підписав підроблений акт прийому-передачі паливно-мастильних матеріалів військовій частині, а насправді розпорядився ними на власний розсуд», – повідомляє прокуратура.

Відповідно до висновку економічної експертизи КП УЗН Подільського району м. Києва спричинено збитки на загальну суму близько 230 тис. грн.

Наразі слідство триває. Досудове розслідування здійснюється слідчими Подільського УП ГУНП у м. Києві за оперативного супроводження УСР в м. Києві ДСР НП України.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах