Зверніть увагу

ДПС попереджає про масові атаки «ВІРУСУ» на держустанови та приватний бізнес

8 червня 2021, 10:57Новини175

Этот материал также доступен на русском

Перш ніж відкрити вкладення в електронних листах чи повідомленнях, необхідно звернути увагу на деталі. Краще утриматися від завантаження вкладень електронних листів від сумнівних відправників.

  • Посилання скопійованоlink copied

ДПС з метою протидії загрозам вчинення цілеспрямованих кібератак та враховуючи повідомлення, яке розміщене на офіційному сайті Департаменту кіберполіції Національної поліції України, повідомляє про необхідність проведення певних заходів у підлеглих підрозділах щодо неприпустимості відкриття вкладень у підозрілих повідомленнях при роботі з електронною поштою ДПС з доступом до мережі Інтернет.

Наприклад, можливе отримання листів нібито від імені державних установ (відомо про факти розповсюдження таких листів з використанням електронної поштової скриньки kyiv2@patrol.police.gov.ua), що мають контекст на кшталт: «ви не сплатили податки. Деталі у файлі…», «на вас заведено кримінальну справу. Деталі в додатку…».

Крім цього, перш ніж відкрити вкладення в електронних листах чи повідомленнях, необхідно звернути увагу на деталі. Краще утриматися від завантаження вкладень електронних листів від сумнівних відправників. Також має насторожити, якщо автор з невідомих причин змінив мову спілкування, тема листа є нетиповою для автора, а також повідомлення, що спонукають перейти за підозрілими посиланнями або відкрити підозрілі файли.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?