За кордономОгляд ЗМІ

До річниці протестів проти Лукашенка: Канада розширила пакет санкцій проти Білорусі

10 серпня 2023, 12:39Новини131

Этот материал также доступен на русском

Канада найрішучішим чином засуджує підтримку білоруським режимом неспровокованого і невиправданого вторгнення володимира путіна в Україну, яке призвело до загибелі й поранень тисяч людей

  • Посилання скопійованоlink copied

Уряд Канади в середу з нагоди третьої річниці протестів у Білорусі проти сфальшованих виборів президента оголосив про запровадження санкцій проти дев’яти фізичних та семи юридичних осіб у відповідь на репресії білоруського режиму.

Про це, як пише Прямий, йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ Канади.

Під санкції потрапили урядовці, судді й соратники режиму, зокрема голова Білоруського державного телебачення Іван Ейсмонт, а також Міноборони, внутрішні війська МВС Білорусі та військові виробничі та технологічні компанії.

“Канада найрішучішим чином засуджує підтримку білоруським режимом неспровокованого і невиправданого вторгнення володимира путіна в Україну, яке призвело до загибелі й поранень тисяч людей, переміщення мільйонів, підриву світової економіки і загострення глобальних проблем, як-то продовольча та енергетична безпека”, – підкреслили в МЗС Канади.

Там також закликали самопроголошеного білоруського президента “негайно забрати свою підтримку загарбницької війни Росії проти України”.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?