До бюджету надійшло понад 200 млн грн від продажу ліцензій на азартні ігри

19 березня 2021, 18:28Новини184

Этот материал также доступен на русском

У 2020 році бюджет отримав 500 гривень надходжень за ліцензії на провадження діяльності у сфері організації азартних ігор та проведення лотерей.

  • Посилання скопійованоlink copied

З початку 2021 року до державного бюджету від продажу ліцензій на проведення азартних ігор і лотерей надійшло понад 201 млн грн, повідомляє “Радіо Свобода” з посиланням на відповідь Державного казначейства на запит видання, зазначає Investory News.

Згідно з повідомленням, доходи від лотерей визначені двома кодами класифікації доходів бюджету — 11024700 “податок на дохід, який сплачують суб’єкти, що здійснюють діяльність з випуску та проведення державних лотерей” та 22013000 “плата за ліцензії на провадження діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор і за ліцензії на випуск та проведення лотерей”.

Казначейство звітує про такі надходження до бюджету за минулий та цей рік на дохід від податків, сплачених компаніями-організаторами державних лотерей:

  • 2020 рік — 51,8 млн грн;
  • 2021, станом на 16 березня 2021 року — 14,38 млн грн.

Як зазначається у повідомленні, у 2020 році бюджет отримав 500 гривень надходжень за ліцензії на провадження діяльності у сфері організації азартних ігор та проведення лотерей. Станом на 16 березня 2021 року надходження становлять 201,6 млн грн.

У Казначействі пояснили, що торік податки на дохід та на прибуток від підприємств, які займаються лотереями, належали до загального фонду державного бюджету 2020 року. Тоді як, згідно із законом про бюджет 2021 року, плата за ліцензії на азартні ігри та податки від організаторів лотерей є доходами спеціального фонду бюджету 2021 року.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Перелік підстав евакуації авто є виключним

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Вивезення підприємств здійснюється у випадках, коли існує така логістична можливість без надмірної загрози для водіїв та залізничників

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Для бизнеса важно не иметь «открытой валютной позиции»

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Протягом одного року, до 1 вересня 2022 року, українці матимуть змогу відкрито заявити державі про свої реальні статки, зокрема про ті, з яких не було сплачено податки

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Значна увага ревізорів прикута до суб’єктів великого підприємництва, у яких обсяг можливих порушень та, відповідно, податкових донарахувань найбільший

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Чим прозоріша система, тим менше пільг й менше порушень