Огляд ЗМІ

Дієтолог пояснив, кому не можна вживати каву

10 липня 2023, 14:20Новини13890

Дітям до 12 років не слід пити каву, тому що вона може провокувати у них знервованість, викликати напади тривоги

  • Посилання скопійованоlink copied

Кава бадьорить, тому багато хто звик вживати її вранці. Однак вона корисна лише здоровим людям.

Дієтолог Келлі Макгрейн назвав тих, кому краще відмовитись навіть від однієї чашки напою.

Кофеїн провокує тимчасове підвищення артеріального тиску та частоти серцевих скорочень. Тому перед вживанням напою людям із серцево-судинними захворюваннями краще проконсультуватися з лікарем.

Ті, хто страждає від глаукоми, також краще відмовитись від кави. Справа в тому, що кофеїн сприяє підвищенню очного тиску.

Напій негативно впливає і на тих, хто хворіє на епілепсію. Дослідження показали, що часте вживання кави може збільшити частоту та інтенсивність нападів.

Вагітним і годуючи матерям також бажано мінімізувати вживання кави. Кофеїн є сечогінним засобом та стимулятором. В Американському коледжі акушерства та гінекології закликали жінок обмежитися менше ніж 200 мл кави на день.

Людям з гіперактивним сечовим міхуром не слід зловживати напоєм, тому що кофеїн сприяє збільшенню частоти сечовипускань.

Людям, схильним до панічних атак, краще виключити каву, тому що кофеїн є стимулятором нервової системи і може посилювати занепокоєння.

“Якщо ви регулярно відчуваєте тривогу або напади паніки, ви можете подумати про те, щоб відмовитися від кофеїну, або зменшити його вживання”, – пояснив дієтолог Келлі Макгрейн.

 

Дітям до 12 років не слід пити каву, тому що вона може провокувати у них знервованість, викликати напади тривоги. До того ж напій маскує сигнали голоду. Напій негативно впливає на зубну емаль та призводить до розвитку карієсу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна