Bluesky призупинила реєстрацію через наплив нових користувачів із Twitter

11 липня 2023, 16:26Новини204

Стрімка популярність Bluesky була спричинена масовою міграцією користувачів Twitter, після того, як Ілон Маск ввів обмеження на кількість твітів, які різні користувачі можуть побачити за день

  • Посилання скопійованоlink copied

Соціальна мережа Bluesky тимчасово призупинила реєстрацію на платформі через великий наплив нових користувачів, які найчастіше приходять з Twitter, після нововведень Маска. Про це пише The Verge.

У Bluesky повідомили, що тимчасово призупинили реєстрацію на платформі, поки їхня команда вирішує наявні проблеми з продуктивністю.

“Ми повідомимо вас, коли коди запрошень відновлять роботу. Ми раді вітати більше користувачів у нашій бета-версії”, – повідомили в компанії.

Зазначається, що проблеми з продуктивністю соціальної мережі повʼязані з рекордно високим трафіком.

За словами інженера Bluesky Пола Фрейзі, компанія наразі працює над оновленням мобільного застосунку, щоб розв’язувати всі проблеми.

Стрімка популярність Bluesky була спричинена масовою міграцією користувачів Twitter, після того, як Ілон Маск ввів обмеження на кількість твітів, які різні користувачі можуть побачити за день.

Крім Bluesky значне зростання кількості користувачів відбулося також у соцмережі Mastodon, де протягом останньої доби зареєструвалось понад 26 тис нових користувачів.

Нагадаємо:

Twitter обмеж кількість публікацій на день, які можуть читати різні акаунти, щоб запобігти надмірному збиранню даних і маніпуляцій з системою.

Twitter вимагатиме від користувачів мати обліковий запис у соціальній платформі для перегляду твітів, Маск назвав це “тимчасовим надзвичайним заходом”.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна