Проекти та інновації

Binance запускає криптовалютну картку для українських біженців у ЄС. Нараховуватиме по $75

26 квітня 2022, 14:46Новини502

Отримання та використання картки безкоштовне

  • Посилання скопійованоlink copied

Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance запускає криптовалютну картку Binance Refugee Card для всіх поточних і нових користувачів Binance з України, які були змушені переїхати до країн ЄС через війну, йдеться в пресрелізі біржі.

Ключові факти

  • Криптокартка, яку Binance створила у партнерстві з Contis, дасть змогу переміщеним українцям здійснювати або отримувати криптовалютні платежі та робити покупки в ритейлерів у ЄС.
  • Отримання та використання картки безкоштовне. Щоб отримати Binance Refugee Card, біженцям потрібно буде використовувати наявний обліковий запис, зареєстрований в Україні, або зареєструвати новий обліковий запис Binance, використовуючи українську домашню адресу.
  • Біженці, які подали заявку на отримання криптовалютних карт Binance Refugee Card, отримають 75 BUSD, що еквівалентно $75, на місяць протягом трьох місяців. Криптовалюта BUSD буде автоматично конвертована в місцеву валюту під час оплати карткою.

Контекст

У Binance зазначили, що випуск криптокартки є частиною програми підтримки Binance для українців, які постраждали від війни. Компанія вже виділила $10 млн через Binance Charity на підтримку дітей та сімей переселенців в Україні та сусідніх країнах. Крім того, фонд Binance Charity створив криптовалютний краудфандинговий сайт «Фонд екстреної допомоги Україні», щоб люди з усього світу могли жертвувати криптовалюту на підтримку України. Він уже зібрав близько $1 млн.

З 9 березня Binance припинила підтримку транзакцій із картками Visa та Mastercard, випущеними в росії. Крім того, у рф не будуть недоступні транзакції, ініційовані фінансовими установами за межами країни.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону