Проекти та інновації

Apple розробляє MacBook з гнучким екраном

10 липня 2023, 15:19Новини87

Очікується, що такий макбук закладе основу нової категорії пристроїв Apple

  • Посилання скопійованоlink copied

Apple активно веде переговори з постачальниками гнучких дисплеїв для виробництва MacBook зі складним екраном, кажуть джерела видання Business Korea. Аналогічні продукти вже є у ASUS і Lenovo.

В звіті говориться, що Apple має намір завершити виробництво першого макбука з гнучким дисплеєм вже в 2025 році, а в продаж девайс надійде в 2026 році.

Очікується, що такий макбук закладе основу нової категорії пристроїв від Apple. У складеному вигляді – звичайний ноутбук, а в розкладеному і з підключеними аксесуарами – моноблок. Модель, якщо вірити інформації, буде оснащена 20-дюймовим дисплеєм з підтримкою 4K.

Попри те що гнучкі дисплеї з більшою діагоналлю технологічно складніше у виробництві, їх виробництво обходиться дешевше, ніж у смартфонів з такою ж технологією. Однак корейські виробники поки не випустили жодного ноутбука зі складними OLED-панелями.

На сьогодні лідером на ринку складних ноутбуків є Asus. У вересні того року тайванський виробник випустив перший у світі 17-дюймовий ноутбук із гнучким екраном, ZenBook 17 Fold OLED. Продукт оснащено панелями китайської компанії BOE.

ZenBook 17 Fold OLED / фото Gizmochina

Паралельно Apple працює над моделлю iPhone зі складним екраном. Раніше у мережі був опублікований патент Apple, з якого випливає, що екран такого айфона буде виконаний зі спеціального “самовідновлюваного” матеріалу, який зможе “зарощувати” подряпини та вм’ятини.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро