Проекти та інновації

Амністуються тільки ті активи, які отримані з ухиленням від оподаткування, – Гетманцев

28 липня 2021, 10:16Новини294

Этот материал также доступен на русском

Перша мета податкової амністії – виведення грошей в економіку України. Друга ціль – вийти людям в білу після системного ухилення від оподаткування.

  • Посилання скопійованоlink copied

“Взяв участь у Форумі “Податкова амністія 2021”, де у експертному середовищі обговорили перспективи податкової реформи і запуску податкової амністії. Вкотре наголосив на тому, що податкова амністія дає можливість кожному вийти з тіні. Ця можливість дозволяє всім почати своє фінансове життя з чистого аркушу. Ми даємо можливість нашим громадянам “вийти в білу”, – повідомив Голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев на своїй сторінці у Фейсбук.

Як йдеться в повідомленні, фіскальна ціль не є основною в податковій амністії. Перша мета податкової амністії – виведення грошей в економіку України. Друга ціль – вийти людям в білу після системного ухилення від оподаткування.

“Про що податкова амністія? Я хочу, щоб ми зрозуміли, що це не про ревізію всіх наших громадян, це не про те, щоб прийти до громадянина і змусити його нести відповідальність. Податкова амністія це можливість отримати документ про те, що у вас є певний об’єм активів, який є «білим». І коли у вас в перспективі спитають: «звідки гроші на купівлю квартири?», то ви зможете показати документ, який підтверджує легальність ваших активів. Вкотре наголошую на тому, що амністуються тільки ті активи, які отримані з ухиленням від оподаткування. «Білі» зарплати, прибуток від бізнесу з якого сплачені податки не потребують амністування. Амністія є добровільною. Ви самі вирішуєте чи треба приймати участь”, – резюмує політик.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Законодавство

Статті • Влада i люди
Пенсія призначається незалежно від тривалості служби

Законодавство

Статті • Влада i люди
Cпрощений режим регулювання трудових відносин дозволяє у трудовому договорі визначати додаткові права, обов’язки і відповідальність сторін

Законодавство

Статті • Влада i люди
Переважно благодійними питаннями опікуються юридичні утворення, тобто саме вони мають виступати податковими агентами

Законодавство

Статті • Влада i люди
Метою закону є регулювання нестандартних форм зайнятості для осіб, які виконують роботу на непостійній основі