ААМ передала гумдопомогу дніпровському дитячому будинку-інтернату

18 липня 2022, 11:34Новини219

Цього разу в ААМ передали вихованцям дитячого будинку ультрапастеризоване молоко, дитяче харчування, різноманітні засоби особистої гігієни, а також текстиль – ковдри, постільну білизну

  • Посилання скопійованоlink copied

Представники Української асоціації лікарів амбулаторної медицини вкотре завітали до дитячого будинку-інтернату з відділенням медико-соціальної реабілітації, що знаходиться у Дніпрі. Саме цей заклад керівництво організації на початку повномасштабної війни взяло «під опіку». Це дозволяє Асоціації в рамках власного проекту «Надання гуманітарної допомоги продуктами та речами першої необхідності» надавати необхідну допомогу на регулярній основі.

Цього разу в ААМ передали вихованцям дитячого будинку ультрапастеризоване молоко, дитяче харчування, різноманітні засоби особистої гігієни, а також текстиль – ковдри, постільну білизну та інше.

“Саме ці речі були необхідні вихованцям закладу, тому ми доклали всіх зусиль, аби забезпечити діток. Ми вдячні благодійникам з Тернополя, а також керівництву ТМ «Волошкове поле» та ТМ «Малюк» за надання цієї гуманітарної допомоги”, – сказав голова Асоціації амбулаторної медицини Артем Сводковський.

Асоціація амбулаторної медицини висловлює вдячність власникам ТОВ «Біенор» за надання допомоги у вирішенні логістичних питань, які виникли під час транспортування гуманітарної допомоги з різних куточків України до Дніпра.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону