Канада однією з перших ухвалила рішення про фінансову й військову підтримку України, конфіскацю російських активів та санкцій

16 лютого 2023, 15:00Новини319

Канада однією з перших ухвалила рішення щодо фінансової, військової підтримки України, конфіскації російських активів та санкцій

  • Посилання скопійованоlink copied

Під час зустрічі в Києві 15 лютого Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі обговорили широкий спектр питань двосторонньої співпраці.

«Від початку повномасштабного вторгнення росії Уряд Канади здійснив низку прогресивних кроків на підтримку України, які стали взірцем для інших країн. Цінуємо солідарність канадських друзів», — сказав Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр відзначив, що Канада однією з перших ухвалила рішення щодо фінансової, військової підтримки України, конфіскації російських активів та санкцій. Під час зустрічі Денис Шмигаль наголосив на важливості подальшого санкційного тиску на росію, зокрема включення у санкційні пакети атомної галузі рф.

Сторони також торкнулися питання відновлення енергетики та житла людей. Денис Шмигаль подякував Канаді за увагу до розмінування, яке є фундаментальним елементом відбудови. Уряд України вже утворив міжвідомчу робочу групу з питань гуманітарного розмінування, найближчим часом буде створений відповідний центр.

Мелані Жолі зі свого боку анонсувала додаткові 7,5 млн канадських доларів на ці потреби. Загальна допомога Канади на розмінування сягне 22,5 млн канадських доларів.

Джерело

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?