Жителі Одещини можуть подати заявки на участь у програмі єВідновлення для отримання коштів на ремонт житла

26 липня 2023, 10:43Новини170

Этот материал также доступен на русском

Жителі Одещини можуть подати заявки на участь у програмі єВідновлення для отримання коштів на ремонт свого житла. Це цільова виплата до 500 тисяч гривень, яка допоможе відновити власну оселю. 

  • Посилання скопійованоlink copied

На Одещині триває остаточна оцінка завданих росією втрат. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 25 липня.

«Понад тиждень росія тероризує південні регіони України. Мета агресора – залякати людей, знищити українську портову інфраструктуру, завдати максимальні збитки українському аграрному експорту, спровокувати світову продовольчу кризу», — відзначив очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, в Одесі пошкоджено близько 28-ми пам’яток архітектури. Наразі Україна очікує на висновки комісії ЮНЕСКО, яка працюватиме в Одесі.

«росія — це загроза всім державам Чорноморського регіону. Ми закликаємо партнерів посилити повітряний щит над Півднем України», — сказав Денис Шмигаль і наголосив, що ворог обов’язково за все заплатить, а Україна обов’язково відбудує Одесу й інші міста та села.

Прем’єр-міністр нагадав, що жителі Одещини можуть подати заявки на участь у програмі єВідновлення для отримання коштів на ремонт свого житла. Це цільова виплата до 500 тисяч гривень, яка допоможе відновити власну оселю.

Понад 1400 українців вже отримали близько 115 млн гривень за цією програмою: «Місцеву владу прошу оперативно розглядати заяви людей, щоб ремонтні роботи розпочалися якнайшвидше і все було зроблено до холодів».

Денис Шмигаль: Жителі Одещини можуть подати заявки на участь у програмі єВідновлення для отримання коштів на ремонт житла

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога