Зверніть увагуОгляд ЗМІ

Залежні від соцмереж: ці знаки Зодіаку постійно сидять у телефоні

14 червня 2024, 17:41Новини321

Близнюки, Скорпіони і Стрільці аж занадто захоплюються соціальними мережами

  • Посилання скопійованоlink copied

Деякі знаки зодіаку захоплюються азартними іграми, інші ж полюбляють зависати у соціальних мережах. Зокрема Близнюки, Скорпіони та Стрільці витрачають купу часу на спілкування та звичайне байдикування в соцмережах.

Близнюки

Близнюки, вас легко затягнути у стрічку соціальних мереж, тому що ви просто намагаєтеся не відставати від своїх друзів. Ви легко відволікаєтеся — завжди застрягаєте в циклі прокручування, повністю втрачаючи відчуття часу.

Напружений графік допомагає вам забути про залежність від соціальних мереж, але іноді вам все одно важко з нею впоратися. Можливо, ви помічаєте, що в деякі дні ви користуєтеся телефоном менше, ніж в інші, у робочі години у вас менше вільного часу. Найкраще для вас – замінити телефон цікавим хобі. Коли ви вдома, розгадуйте головоломки, започаткуйте художній проєкт, заповнюйте щоденник. У дорозі переконайтеся, що у вас є щось таке ж привабливе, як ваш телефон, наприклад, цікава книга.

Скорпіон

Скорпіон часто стає жертвою пастки соціальних мереж. Ви, як правило, насолоджуєтеся безглуздістю, яка виникає під час прокручування, і вам часто важко відкласти телефон. Він для вас має розслабляючий ефект, бо дає змогу швидко “відключити” свій мозок і на деякий час відпочити.

Ви можете відчувати більше занепокоєння або витрачати години свого дня на соціальні мережі. Ваш знак також має тенденцію формувати тривожну прив’язаність до власного телефону, через що вам важко заспокоїти тривогу чи стрес природним шляхом. Вам потрібно повільно відмовлятися від телефону. Замініть соціальні мережі іншими розслаблюючими видами діяльності. Ви можете обрати щось, що вимагає невеликих зусиль, зокрема медитацію або дихальну роботу. Це може допомогти вам розвіяти тривогу та зосередитися на пошуку нового заняття, яке буде кращим, ніж згаяний час у соціальних мережах.

Стрілець

Ви можете бути здивовані, що потрапили в цей список. Зазвичай ви не вважаєте себе залежним від соціальних мереж. А часом трапляється зворотній ефект, бо вас легко відволікти — ви заходите в Інтернет, щоб щось знайти або швидко з кимось поговорити, але згодом потрапляєте в кролячу нору каналів.

Як тільки ви починаєте прокручувати соціальні мережі, вам важко зупинитися. Ваш знак іноді змушує себе працювати над тим, що ви не хочете, і ваш телефон є простим способом відволікти вас від рутини. Це повністю виснажує вашу енергію — коли ви нарешті відриваєтеся від телефону, то вже не хочете працювати взагалі.

На щастя, ваш знак має хороші шанси кинути соціальні мережі. Видаліть усі програми соціальних мереж і попросіть друзів написати вам натомість текстові повідомлення або зателефонувати. Дозуйте свій час. Це допоможе вам продуктивно розпочати день і практично не відволікатися на телефон.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Банкіри завжди радять людям розглянути інші варіанти перед поданням заяви на банкрутство

Дослідження

Статті • БОРГ-review
путін власноруч і публічно, якщо не знищив вибудований роками імідж професійного борця з міжнародним тероризмом, то суттєво зашкодив йому

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Одним із найпоширеніших наслідків банкрутства для юридичної особи являється відсутність можливості контролю над власною компанією та вимушене припинення її діяльності

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій