Огляд ЗМІ

Загальна мобілізація: в Україні запровадять онлайн-бронювання працівників

23 липня 2023, 13:30Новини2049

В електронному документі, якщо система дозволить отримати бронювання, буде QR-код, який можна буде роздруковувати.

  • Посилання скопійованоlink copied

В Україні під час загальної мобілізації та воєнного стану запрацює онлайн-система бронювання співробітників, які матимуть відстрочку від призову.

Цю інформацію підтвердив заступник міністра економіки Ігор Фоменко.

За його словами, розробкою онлайн-сервісу “єБронювання” спільно займаються Мінекономінки та Міністерство цифрової трансформації.

Цією послугою, як зазначив Фоменко, зможуть скористатися українські підприємства, аби забронювати своїх співробітників від мобілізації у воєнний час.

“Підприємство буде створювати свій кабінет, заходити, вводити дані військово-облікової спеціальності, дані працівників, автоматично з ПФУ та податкової буде підтягуватись вся необхідна інформація. І потім, ледь не автоматично, якщо немає обмежень, буде видаватися електронне бронювання”, – наголосив заступник міністра економіки.

В електронному документі, якщо система дозволить отримати бронювання, буде QR-код, який можна буде роздруковувати.

Це стане підтвердження того, що людина заброньована, і вона матиме змогу надавати таку інформацію, наприклад, під час перевірки документів або при видачі повістки.

Фоменко зазначив, що на розробку онлайн-сервісу “єБронювання” міністерства можуть витратити близько трьох місяців, після чого в державі запрацює алгоритм електронного бронювання.

Джерело

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні