Уряд звільнив від орендної плати ФОП, які пішли до війська після 24 лютого

18 травня 2022, 10:43Новини112

Этот материал также доступен на русском

Кабмін звільнив від орендної плати до кінця 2022 року фізосіб та ФОП, призваних або прийнятих на військову службу у період воєнного стану.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабмін звільнив від орендної плати до кінця 2022 року фізосіб та ФОП, призваних або прийнятих на військову службу у період воєнного стану, повідомив у Телеграмі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, пише “Укрінформ”.

Зокрема, він зазначив, що звільнено до кінця 2022 року від орендної плати за договорами оренди державного і комунального майна, чинними на 24 лютого 2022 р., наступних орендарів: фізичних осіб та ФОПів, які були призвані або прийняті на військову службу після оголошення воєнного стану та які використовують майно, розташоване в адміністративно-територіальних одиницях, в межах яких припиняється доступ користувачів до єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, в умовах воєнного стану.

До 30 вересня 2022 року звільнено від орендної плати орендарів, які використовують державне майно: на територіях Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Запорізької, Миколаївської областей і міста Києва; в закладах культури і освіти, якщо об`єкт оренди було передано в оренду на погодинній основі.

До 30 травня 2022 року звільнено від орендної плати орендарів, які використовують державне майно на територіях Кіровоградської, Дніпропетровської, Житомирської, Одеської областей. Продовжено дію договорів оренди державного та комунального майна, строк дії яких завершується у період дії воєнного стану, на період дії воєнного стану та чотири місяці з дати його припинення чи скасування тощо.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону