Колізії та конфлікти

Україна заарештувала літаки “Руслан” російської авіакомпанії “Волга-Днєпр”

1 квітня 2022, 10:07Новини143

Этот материал также доступен на русском

Трьом літакам заборонено виліт із Німеччини, одному – з Канади

  • Посилання скопійованоlink copied

Суд арештував 12 транспортних літаків Ан-124-100 “Руслан” російської авіакомпанії “Волга-Днєпр” в рамках кримінального провадження, відкритого за заявою держпідприємства “Антонов”.

Про це йдеться в ухвалі слідчого судді Святошинського районного суду м. Києва, повідомляє юридична фірма “Ілляшев та Партнери”, що представляє інтереси держпідприємства.

“Ухвалу було направлено всім компетентним органам у відповідних юрисдикціях. Отже, наразі процедуру виконання цього забезпечувального заходу вже запущено”, – зазначив агентству “Інтерфакс-Україна” старший партнер, керівник практики міжнародного арбітражу “Ілляшев та Партнери” Роман Марченко.

Згідно з рішеннями місцевої влади трьом літакам Ан-124-100 “Руслан” авіакомпанії “Волга-Днєпр” заборонено виліт із Німеччини, одному – з Канади.

 

Арешт накладено з метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого відшкодування збитків.

“Росавіація” незаконно надала право компанії, що входить до групи компаній “Волга-Днєпр”, видавати сертифікати льотної придатності на “Руслани”. Фактично останніми роками “Волга-Днєпр” видавала сертифікати сама собі, ставлячи під загрозу безпечну експлуатацію повітряних суден, що є кричущим порушенням положень міжнародних конвенцій”, – пояснили в юркомпанії.

Літаки підлягають передачі в управління українському Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога