Україна приєдналася до Декларації COP28 з питань клімату, допомоги, відновлення та миру

4 грудня 2023, 09:00Новини117

Этот материал также доступен на русском

Ця подія має історичне значення, демонструючи співпрацю та рішучість у створенні стійкого майбутнього в умовах кліматичної кризи.

  • Посилання скопійованоlink copied

На полях СОР28 представники понад 120 країн об’єдналися для важливого запуску Декларації COP28 з питань клімату, допомоги, відновлення та миру.

Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Вікторія Киреєва брала активну участь в обговореннях, що стосувалися термінових заходів у сфері клімату та необхідного фінансування для громад у кризовому стані.

Важливі обіцянки представників країн та установ підкреслили об’єднання, сигналізуючи про рішучий крок до стійких рішень. У секторах гуманітарної допомоги, розвитку, клімату та миру Декларація отримала широку підтримку, демонструючи об’єднану глобальну позицію.

Для підкріплення цих політичних зобов’язань було оголошено про ряд нових фінансових зобов’язань щодо клімату та здоров’я, включаючи зобов’язання Глобального фонду у розмірі 300 мільйонів доларів США для підготовки систем охорони здоров’я, 100 мільйонів доларів США від Фонду Рокфеллера для розширення масштабів рішень щодо клімату та здоров’я, а також оголошення Урядом Великобританії до 54 мільйонів фунтів стерлінгів.

Ця подія має історичне значення, демонструючи співпрацю та рішучість у створенні стійкого майбутнього в умовах кліматичної кризи.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?