Україна пропонує Польщі загальний контроль на всіх пунктах пропуску

23 травня 2022, 18:45Новини558

Этот материал также доступен на русском

Пропозиція розроблена Мінінфраструктурою у співпраці з Міністерством закордонних справ, митними та прикордонними службами.

  • Посилання скопійованоlink copied

Під час візиту в Україну президента РП Анджея Дуди польській стороні передано пропозицію щодо спільного контролю на всіх автомобільних пунктах пропуску.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України, зазначають Investory News.

Так, пропозиція розроблена Мінінфраструктурою у співпраці з Міністерством закордонних справ, митними та прикордонними службами. На сьогодні загальний прикордонно-митний контроль уже проводиться на чотирьох пунктах пропуску на українсько-польському кордоні.

Ми запропонували нашим польським колегам здійснювати спільний контроль на всіх КПП. Завдяки підходу “єдиного вікна” тривалість оформлення та очікування у черзі скоротиться в 1,5 раза, у чому зацікавлені обидві держави”, — зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Він також висловив сподівання, що успішний досвід такої співпраці вдасться поширити на КПП з іншими країнами-сусідами з ЄС. “Наша мета — повна лібералізація вантажних автоперевезень із Європейським Союзом”, — наголосив міністр.

За його словами, транспортна співпраця з Польщею в умовах агресії росії проти України стала взірцем справжнього добросусідства.

Нам уже вдалося частково лібералізувати вантажні автоперевезення, зокрема, вдячний Польщі за надання можливості проїзду територіями без дозволу, які везуть паливо в Україну. Також ми працюємо над створенням спільного залізничного підприємства для нарощування експортних можливостей української економіки”, — сказав Кубраков.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?