Проекти та інновації

У Раді зареєстровано законопроєкт про ліквідацію практики фракційної оцінки нерухомого майна

31 березня 2021, 17:17Новини183

Этот материал также доступен на русском

Законопроєкт передбачає ліквідацію практики фракційної оцінки нерухомості.

  • Посилання скопійованоlink copied

30 березня 2021 року у Верховній Раді України було зареєстровано проєкт Закону України №5317 «Про внесення змін до деяких законів України щодо питань оціночної діяльності», повідомляє ФДМУ.

Так, законопроєкт передбачає ліквідацію практики фракційної оцінки нерухомості, яка наразі визначає вартість нерухомого майна як суму його фізичних складових: землі та земельних поліпшень (будівель, споруд та інше), та запроваджує принципи оцінки нерухомого майна як цілісного об’єкту. Відповідно, громадянам та юридичним особам при оцінці нерухомості не потрібно буде здійснювати оцінку двічі (окремо будівлі та земельної ділянки під нею).

Як зазначається, прийняття зазначеного законопроєкту запровадить світову практику оцінки нерухомого майна в Україні, сприятиме наближенню національного законодавства у сфері оціночної діяльності до норм міжнародних стандартів оцінки, дозволить спростити для громадян процедуру оцінки нерухомого майна.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…