У проєкт бюджету на «Доступні кредити 5-7-9%» заклали 3 мільярди, – Мінфін

22 вересня 2021, 11:15Новини200

Этот материал также доступен на русском

Місцева влада зацікавлена у співпраці програми «5−7-9%» з регіональними програмами підтримки малого бізнесу.

  • Посилання скопійованоlink copied

Програма підтримки українських підприємців «Доступні кредити 5−7-9%» наступного року продовжить роботу: у проєкті державного бюджету на 2022 рік на неї передбачено 3 млрд грн, – повідомляє Finance.ua.

«Проєкт бюджету-2022 є інвестицією в людину, країну та майбутнє. І одним з пріоритетів бюджету є державна підтримка бізнесу, а саме ініційована Президентом Володимиром Зеленським програма „Доступні кредити 5−7-9%“, що стартувала у лютому 2020 року. Програма спрямована на підтримку українських підприємців, і наступного року вона продовжить свою роботу — в проєкті бюджету-2022 на неї передбачено 3 млрд грн», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, після початку пандемії COVID-19 програма стала платформою, на базі якої оперативно був розгорнутий комплекс антикризових заходів.

«У межах „5−7-9%“ підтримано тисячі підприємств: вчасно запроваджені заходи допомогли для втримання фінансової рівноваги під час кризи, та, як наслідок, збереження фінансової стабільності банківського сектору України. На сьогодні 38 уповноважених банків видали 23 675 кредитів на загальну суму більше 62 млрд грн, що свідчить про її безумовний успіх», — зазначили у Мінфіні.

Там додали, що місцева влада зацікавлена у співпраці програми «5−7-9%» з регіональними програмами підтримки малого бізнесу: поєднання коштів державного та місцевого бюджетів збільшують обсяг державної підтримки на розвиток малого бізнесу, стимулюють створення робочих місць у регіонах та покращують їх інвестиційну привабливість.

«Успіх державної програми „5−7-9%“ та запроваджені антикризові заходи сприяли відновленню довіри та співробітництва між державою та приватним сектором», — підсумували у міністерстві.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Законодавство

Статті • Влада i люди
Пенсія призначається незалежно від тривалості служби

Законодавство

Статті • Влада i люди
Cпрощений режим регулювання трудових відносин дозволяє у трудовому договорі визначати додаткові права, обов’язки і відповідальність сторін

Законодавство

Статті • Влада i люди
Переважно благодійними питаннями опікуються юридичні утворення, тобто саме вони мають виступати податковими агентами

Законодавство

Статті • Влада i люди
Метою закону є регулювання нестандартних форм зайнятості для осіб, які виконують роботу на непостійній основі