За кордоном

У Колорадо можна буде сплатити податки у криптовалюті

21 лютого 2022, 13:37Новини503

Этот материал также доступен на русском

Можливість використання криптовалюти як засобу для сплати податків розглядається як в інших штатах США, так і суміжних державах, таких як Бразилія.

  • Посилання скопійованоlink copied

Губернатор штату Колорадо Джаред Поліс в ході конференція ETH Denver 2022 заявив, що штат почне приймати податкові платежі в криптовалютах до кінця літа, – пише finance.ua.

«Для зручності споживачів ми хочемо приймати платежі як в різних криптовалютах, так і в кредитних картках», — повідомив губернатор.

Поліс додав, що зараз штат шукає фірми, готові надати криптовалютні транзакційні послуги.

«Ми не хочемо брати на себе спекулятивний ризик володіння криптовалютою, тому у нас буде транзакційний рівень», — заявив голова виконавчої влади штату.

Рішення про створення можливості сплати податків було вперше озвучено губернатором штату Колорадо в 2021 році. Ще в 2014 році Джаред поліс став одним з перших конгресменів США, який прийняв гроші на передвиборчу компанію в біткойнах.

Можливість використання криптовалюти як засобу для сплати податків розглядається як в інших штатах США, так і суміжних державах, таких як Бразилія.

В окрузі Майамі-Дейд у Флориді створена група для вивчення можливостей використання криптовалют для сплати податків. Для цього проведена зустріч з представниками CryptoFed DAO з Вайомінга, які мають значний досвід в легалізації криптовалют.

А минулого тижня мер Ріо-де-Жанейро повідомив, що введе 10% знижки на оплату податків в біткойнах з метою реалізації масштабної програми з впровадження крипто-індустрії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро