Зверніть увагу

ТОП-3 порушень приватних виконавців, – Дисциплінарна комісія

7 червня 2021, 15:04Новини1935

В Мінюсті склали перелік типових порушень, за які до приватних виконавців у травні цього року застосовані дисциплінарні стягнення.

  • Посилання скопійованоlink copied

Дисциплінарна комісія приватних виконавців спільно з Департаментом державної виконавчої служби склали перелік типових порушень, за які до приватних виконавців у травні цього року були застосовані дисциплінарні стягнення.

На першому місці рейтингу порушення вимог статті 18 Закону «Про виконавче провадження» щодо вжиття заходів примусового виконання у спосіб та порядку, встановленому виконавчим документів та цим Законом.

На другому місці – порушення засад співмірності заходів примусового виконання рішень та обсягу вимог за рішеннями (стаття 2 Закону України «Про виконавче провадження»), вимог статті 48 Закону України «Про виконавче провадження» щодо строків перевірки майнового стану боржника, а також статті 31 «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень» щодо стягнення додаткових витрат виконавчого провадження та основної винагороди приватного виконавця.

Третє місце – порушення вимог статті 47 Закону України «Про виконавче провадження» щодо зарахування стягнутих коштів на рахунок виконавця та вимог Інструкції з організації примусового виконання рішень щодо строків перерахування стягувачу стягнутих з боржника коштів.

До речі, за результатами розгляду подань упродовж травня до жодного приватного виконавця не було застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді зупинення чи припинення діяльності, оскільки виявлені порушення не призвели до негативних наслідків.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Офіційний запуск Реєстру збитків відбудеться 2 квітня 2024 року

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Майнові права боржника за останні роки стали одним з основних активів боржника, на які можливо звернути стягання в межах виконавчого провадження

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Маємо в наявності хитрозроблену схему віджимання пенсій у пенсіонерів

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Жодних виключень для виконання судових рішень Постанова НБУ не передбачає...

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
На кінець 2022 року доступ до АСВП мають 253 приватні виконавці, або ж 89% від загальної кількості діючих

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Реальну вартість арештованого майна в ході аукціону визначає ринок