Проекти та інновації

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію: рішення комісії

7 травня 2021, 17:56Новини200

6 квітня відбулося засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України.

  • Посилання скопійованоlink copied

6 квітня відбулося засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України, зазначає пресслужба Мін’юсту.

Так, на підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 3 судовим експертам НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення інженерно-транспортної, ветеринарної експертиз та експертизи з питань землеустрою.

Крім цього, 1 судовому експерту НДУСЕ підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення земельно-технічної експертизи, 4 судовим експертам НДУСЕ продовжено строк дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення оціночно-земельної експертизи та експертизи з питань землеустрою, 1 фахівцеві, який не є працівником державної спеціалізованої установи, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної експертизи.

Відповідно до розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі – Свідоцтво), становить три роки.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Офіційний запуск Реєстру збитків відбудеться 2 квітня 2024 року

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника