За кордономОгляд ЗМІ

Суд у Джорджії випадково “засвітив” четверте кримінальне обвинувачення проти Трампа

15 серпня 2023, 12:36Новини409

Этот материал также доступен на русском

Серед звинувачень – підбурювання до порушення присяги держслужбовцем, змова з метою вчинення неправдивих заяв і документів, а також підробки документів

  • Посилання скопійованоlink copied

Суд округу Фултон американського штату Джорджія в понеділок випадково опублікував документ із переліком пунктів кримінального звинувачення щодо експрезидента США Дональда Трампа, пов’язаними з його спробами скасувати результати виборів 2020 року.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

Документ на дві сторінки, який опублікували на сайті суду, перелічував пункти обвинувачень щодо Трампа у справі про намагання вплинути на результати підрахунку голосів на президентських виборах 2020 року у Джорджії.

Серед звинувачень – підбурювання до порушення присяги держслужбовцем, змова з метою вчинення неправдивих заяв і документів, а також підробки документів, і порушення закону “про рекетирські та корумповані організації”.

Через деякий час документ зник із сайту суду округу Фултон без пояснень. У суді не відповіли на запит Reuters, водночас в окружній прокуратурі лише зазначили, що повідомлення про звинувачення “є неточним”.

Водночас, нагадує Reuters, окружна прокурорка Джорджії Фані Вілліс має подати звинувачення у справі протягом цього тижня.

У такому разі це буде вже четверте кримінальне звинувачення проти Трампа за менш як п’ять місяців і друге, пов’язане з його намаганнями скасувати програш на президентських виборах у США у 2020 році.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?