Проблемні борги

Щоб продати квартиру, боржник виплатив 183 тис. грн аліментів

20 жовтня 2021, 10:47Новини110

Этот материал также доступен на русском

З метою реалізації своєї квартири та для знаття з неї обтяжень, застосованих державним виконавцем, боржник був змушений сплатити борг у сумі 182 729 грн, штраф у сумі 36 546 грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Завдяки застосованим державним виконавцем обмеженням боржник нарешті виплатив аліменти на двох дітей, які не сплачувались з березня 2012 року, – повідомляє finance.ua.

Для забезпечення вимог щодо сплати аліментів, державним виконавцем Першого відділу державної виконавчої служби у місті Луцьку Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) до боржника застосовано заходи, передбачені частиною 9 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження».

Крім того, постановою державного виконавця накладено арешт на рухоме та нерухоме майно боржника, відомості внесені до Державних реєстрів речових прав рухомого та нерухомого майна.

З метою реалізації своєї квартири та для знаття з неї обтяжень, застосованих державним виконавцем, боржник був змушений сплатити борг у сумі 182 729 грн, штраф у сумі 36 546 грн, виконавчий збір у сумі 18 273 грн.

З початку 2021 року органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 5,3 млрд грн аліментних платежів. З них 1,1 млрд грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини