За кордоном

Південна Корея почала конфіскацію криптовалюти

25 червня 2021, 15:43Новини333

Этот материал также доступен на русском

Біткоїни та інші подібні активи на суму в $47 млн вилучили у 12 тис. осіб.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Південній Кореї почали конфіскацію криптовалютних активів у заможних громадян, викритих в ухиленні від сплати податків, пише Financial Times, зазначає Investory News.

Так, біткоїни та інші подібні активи на суму в $47 млн вилучили у 12 тис. осіб, повідомила влада найбільш густонаселеної провінції країни Кьонгідо.

Ми зробимо все можливе, щоб захистити законослухняних платників податків і виконати свої зобов’язання щодо справедливого стягування податків, відстежуючи ті активи, які неплатники можуть приховувати, користуючись поточним криптовалютним бумом”, — заявив глава місцевого Бюро законності Кім Джі Йе.

Як зазначається, конфіскації пішли за широким податковим розслідуванням, яке торкнулося 140 тис. осіб, і стали продовженням зусиль фінансових регуляторів Південної Кореї, спрямованих на посилення контролю за криптовалютою. Велика частина криптобірж, що працюють у країні, зазнає труднощів з тим, щоб дотримати вимоги до них.

До вересня поточного року комісія з фінансових послуг зобов’язала їх почати співпрацю з банками та відкрити рахунки для клієнтів із зазначенням їх реальних імен. Однак партнерству стали проти фінансові установи, побоюючись ризиків відмивання грошей та інших фінансових злочинів. Крім цього, Сеул планує ввести податки на торгівлю криптовалютою.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму