За кордоном

Південна Корея почала конфіскацію криптовалюти

25 червня 2021, 15:43Новини268

Этот материал также доступен на русском

Біткоїни та інші подібні активи на суму в $47 млн вилучили у 12 тис. осіб.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Південній Кореї почали конфіскацію криптовалютних активів у заможних громадян, викритих в ухиленні від сплати податків, пише Financial Times, зазначає Investory News.

Так, біткоїни та інші подібні активи на суму в $47 млн вилучили у 12 тис. осіб, повідомила влада найбільш густонаселеної провінції країни Кьонгідо.

Ми зробимо все можливе, щоб захистити законослухняних платників податків і виконати свої зобов’язання щодо справедливого стягування податків, відстежуючи ті активи, які неплатники можуть приховувати, користуючись поточним криптовалютним бумом”, — заявив глава місцевого Бюро законності Кім Джі Йе.

Як зазначається, конфіскації пішли за широким податковим розслідуванням, яке торкнулося 140 тис. осіб, і стали продовженням зусиль фінансових регуляторів Південної Кореї, спрямованих на посилення контролю за криптовалютою. Велика частина криптобірж, що працюють у країні, зазнає труднощів з тим, щоб дотримати вимоги до них.

До вересня поточного року комісія з фінансових послуг зобов’язала їх почати співпрацю з банками та відкрити рахунки для клієнтів із зазначенням їх реальних імен. Однак партнерству стали проти фінансові установи, побоюючись ризиків відмивання грошей та інших фінансових злочинів. Крім цього, Сеул планує ввести податки на торгівлю криптовалютою.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?