Під час благодійного аукціону арбітражні керуючі зібрали 240 тисяч гривень для ЗСУ

18 червня 2024, 17:48Новини578

Этот материал также доступен на русском

Ініціатором аукціону виступила арбітражна керуюча, заступниця голови РАКУ Оксана Гонта

  • Посилання скопійованоlink copied

14 червня відбувся ІI Національний форум “Неплатоспроможність та банкрутство в Україні. Виклики воєнного часу”, який організувала Національна асоціація арбітражних керуючих України.

В перерві між сесіями відбувся благодійний аукціон, метою якого було зібрати кошти для придбання засобів РЕБ на потреби 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади.

Ініціатором аукціону виступила арбітражна керуюча, заступниця голови РАКУ Оксана Гонта. Зокрема, вона зазначила наступне: “Наші захисники кажуть, що вогонь запеклих не пече, але всі ми тут, в тилу, маємо щомиті памʼятати якою ціною здобувається наша свобода – українські воїни оплачують її своїми життями. Допомагати – це найменше, що кожен з нас має робити”.

На аукціоні було розіграно багато цікавих лотів, зібраних воїнами 56 ОМПБр та перетворених на витвори мистецтва художницями Мариною Поповою та Тетяною Лисюк:

  1. Маки – тубус (картридж) від американської реактивної протитанкової гранати M72 LAW (M72 Light Anti-Tank Weapon). “Дивовижні маки як символ сонця, безкінечності буття й життєвої скороминущості, крім того ще є й оберегом від нечистої сили. Ці квіти не лише даруватимуть радість, а й оберігатимуть вас та вашу родину”.
  2. Сталевий погляд. Тубус (картридж) від американської реактивної протитанкової гранати M72 LAW (M72 Light Anti-Tank Weapon). “Присвячується українським воїнам, які ризикуючи життям, роблять все можливе і неможливе, щоб захистити нас”.
  3. Квіти. Тубус від мінометної міни 81 мм міномету M252 виробництва США. “Чудові квіти стануть окрасою будь-якого інтерʼєру. Тубус може мати практичне використання, водночас слугувати прикрасою Вашої оселі чи офісу”.
  4. Кіт-побратим. Тубус від снаряду 155мм, виробництво США. Використовується на М-777 та Цезар. Художниця присвятила свою роботу котикам, які на передовій не лише знищують мишей в окопах, а й надають психологічну підтримку нашим військовим.
  5. І особливий сувенір. Гільза з латуні 122-го калібру зі словами вдячності від 56 ОМПБр.

До речі, один з сувенірів виборола Голова Асоціації приватних виконавців України Оксана Русецька, яка також взяла участь в аукціоні.

Серед інших лотів для проведення аукціону відзначимо наступні:

  • два унікальних примірники науково-практичного посібника “БАНКРУТСТВО: ПОЧАТОК. Відкриття провадження у справі про банкрутство та процедура розпорядження майном” із підписами всіх суддів судової палати для розгляду справ про банкрутство Верховного Суду (надано автором – суддею ВС Сергієм Жуковим);
  • примірник книги “Менеджмент у часи війни” від заступника Міністра соціальної політики України Костянтина Кошеленко;
  • унікальне патріотичне поло від відомої української дизайнерки та власниці бренду A.M.G. Олени Беттяр.

Неповторний драйв заходу надав офіцер ЗСУ Олексій Лясковець, який виконував роль ліцитатора аукціону.

Загалом під час благодійного аукціону було зібрано 240 596 гривень.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НААКУ

Статті • Влада i люди
Від арбітражних керуючих завжди будуть вимагати більше знань, умінь і досвіду

НААКУ

Статті • Влада i люди
Участь у заході взяли представники Міністерства юстиції України, народні депутати, судді, арбітражні керуючі

НААКУ

Статті • Влада i люди
Останніми роками спостерігається відсутність суттєвих конфліктних ситуацій між всіма суб'єктами, задіяними в формуванні дисциплінарної практики стосовно АК

НААКУ

Статті • Влада i люди
Обов`язок АК провести аналіз фінансово-господарського стану боржника кореспондується із відповідальністю арбітражного керуючого за невиконання або неналежне виконання, покладених на нього обов`язків

НААКУ

Статті • Влада i люди
Чим більше арбітражних керуючих проголосує, тим чіткішим і однозначним вийде сигнал від спільноти

НААКУ

Статті • Влада i люди
Національний банк України стає обов’язковим учасником справ про банкрутство страховика