За кордоном

Обсяги торгів Ethereum зросли до рекорду після ухвалення ETF у США — Binance

20 червня 2024, 15:25Новини59

Этот материал также доступен на русском

Це сталося на фоні того, що комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила продаж спотових біржових фондів, що торгують ефіром (ETF)

  • Посилання скопійованоlink copied

Binance, найбільша у світі криптовалютна біржа, повідомляє про рекордні обсяги торгів Ethereum (ETF) на платформі після схвалення продажу біржових фондів, що торгують ETF.

Про це повідомляє пресслужба Binance.

Згідно з даними, обсяг транзакцій Ethereum почав зростати з 20 травня, коли кількість транзакцій зросла з 6,6 млн до 9,8 млн на 28 травня, що становить приріст на 48%.

Це сталося на фоні того, що комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила продаж спотових біржових фондів, що торгують ефіром (ETF).

Зазначається, ціна ETF зросла з близько 3 080 доларів 20 травня до 3 910 доларів в день схвалення, продовживши зростання до понад 3 950 доларів у наступні дні.

Обсяг покупок перевищив обсяг продажів на 530 млн доларів — найбільша така позначка для ETH, коли-небудь зафіксована на Binance.

Притоки ефіру на Binance також були значними. 21 травня Binance зафіксував 145 777 ETH чистих надходжень, що є найвищим показником з травня 2023 року.

В Binance вважать цей крок важливим, адже він сигналізує про визнання цифрових активів, особливо на такому впливовому ринку, як США.

“Ми оптимістично налаштовані, що цей крок прокладе шлях для масового впровадження цифрових активів по всьому світу — буде це ETH, BTC або інші”, — прокоментував головний виконавчий директор Binance Річард Тенг.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону