За кордоном

Найпотужніший збройний лобіст США оголосив про банкрутство

28 січня 2021, 14:43Новини110

Рішення про банкрутство було прийняте на тлі звинувачень керівництва NRA у фінансовій безгосподарності впродовж останніх років

  • Посилання скопійованоlink copied

Найпотужніший лобіст вільного продажу зброї в США, Національна стрілецька асоціація Америки, яка також вважається одним із головних партнерів Республіканської партії, оголосила про своє банкрутство. Про це повідомив CNN із посиланням на судові документи, подані в штаті Техас, передає Укрінформ.

«Національна стрілецька асоціація Америки (NRA), головне збройне лобі країни, подала заяву про добровільне банкрутство»,- зазначається в повідомленні. Асоціація планує закрити свої представництва в штаті Нью-Йорк, де вона була заснована в 1871 році, та перекваліфікуватися на некомерційну організацію в Техасі під назвою «Проєкт свобода».

Рішення про банкрутство було прийняте на тлі звинувачень керівництва NRA у фінансовій безгосподарності впродовж останніх років.

Letitia James

Зокрема, в серпні, генеральний прокурор штату Нью-Йорк Летиція Джеймс подала позов, звинувативши вище керівництво NRA в порушенні законів, що регулюють діяльність некомерційних груп. Крім того, звинувачення стосувалися використання мільйонів доларів із резервів організації для особистого користування лідерами NRA, а також податкового шахрайства. Джеймс стверджувала, що керівництво асоціації «запровадило культуру безгосподарного ведення бізнесу», що принесло користь їхнім сім’ям та друзям, однак спричинило втрати для NRA понад $63 млн за останні три роки. У відповідь асоціація подала зустрічний позов, стверджуючи, що генпрокурор перешкоджає правам, визначеним першою поправкою Конституції США.

Після оголошення NRA про банкрутство генпрокурор Джеймс також виступила із заявою, підкресливши, що асоціація «нарешті відповідає своєму моральному статусу – банкрутству». Вона також додала, що поки справа розглядається, влада штату не дозволить NRA уникнути підзвітності та нагляду з боку офісу генпрокурора Нью-Йорку.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?