НКРЕКП хоче затвердити подвоєння обсягів фінансування Укренерго

12 березня 2021, 18:37Новини110

Этот материал также доступен на русском

Основним джерелом фінансування програми є кредитні кошти в розмірі 2,9 млрд грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), планує затвердити інвестпрограму НЕК «Укренерго» на 2021 рік у розмірі 4,329 млрд грн, що на 40% більше інвестування у 2020 році (3,12 млрд грн), передає «Інтерфакс-Україна», зазначає Kosatka.Media.

Так, відповідний проект постанови внесений до порядку денного засідання регулятора 17 березня. Згідно з проектом інвестпрограми, оприлюдненому на сайті НКРЕКП, нове будівництво має бути профінансовано на 1,096 млрд грн, технічне переоснащення – на 3,23 млрд грн. Таким чином, витрати на нове будівництво збільшаться більш ніж удвічі в порівнянні з 2020 роком (0,46 млрд грн) – до 25,3% інвестицій проти 15% інвестпрограми у минулому році.

Як зазначається, основним джерелом фінансування програми є кредитні кошти в розмірі 2,9 млрд грн, що на 0,7 млрд грн (на 31,8%) більше, ніж було використано в 2020 році (2,2 млрд грн). Власні кошти компанії розраховані на рівні 1,4 млрд грн проти 0,9 млрд грн в минулому році (більше на 0,5 млрд грн, або +55,5%).

Фото взято на сайті Depositphotos.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Після початку війни та запровадження воєнного стану законодавець змінив правове регулювання сфери кредитування

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Заява має подаватися до органу, яка у даний момент здійснює кримінальне провадження: під час досудового розслідування — до слідчого чи прокурора, а під час судового провадження —…

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Законодавство передбачають більш ніж достатню кількість важелів та ефективних правових інструментів, якими може скористатися кредитор при здійснені захисту своїх майнових прав

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Як буде змінюватися ринок NPL в 2021 році, і чому одним з його драйверів стане продаж кредитних портфелів держбанків.