НБУ і ФГВФО виграли апеляцію щодо продажу активів банків-банкрутів

20 квітня 2021, 16:52Новини358

Этот материал также доступен на русском

НБУ повідомляв, що він мав отримати 368,7 млн грн з 849,4 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

25.03.2021 Північний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційні скарги НБУ, Фонду гарантування вкладів, ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста» та скасував рішення Господарського суду м. Києва від 20.10.2020 (у справі №910/5251/20), яким було задоволено позов ПрАТ «Білоцерківська теплоелектроцентраль» і ТОВ «Танк Транс» та визнано недійсними результати електронних торгів з продажу Фондом гарантування пулу активів банку «Фінанси та кредит», Дельта Банку, «Надра» (частина з активів – у заставі НБУ), який відбувся 07.11.2019 на майданчику FFN (переможцем відповідного аукціону було ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста» з пропозицією 849,4 млн грн – це найбільша ціна продажу лоту в історії ФГВФО).

Про це повідомляє Finbalance.

За даними ФГВФО, у вказаний пул активів входили права вимоги на 18,1 млрд грн (тіло і відсотки за кредитами), у т.ч. заборгованість групи «Росава» Костянтина Жеваго (з ним пов’язане згадане ПрАТ «Білоцерківська теплоелектроцентраль») і T.B. Fruit Тараса Барщовського (пов`язане згадане ТОВ «Танк Транс», а також ТОВ «Яблуневий дар»).

Так, НБУ повідомляв, що він мав отримати 368,7 млн грн з 849,4 млн грн, за які ФГВФО продав вказаний пул активів трьох банків-банкрутів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.