На реформу шкільного харчування під патронатом дружини Зеленського виділять 1,5 мільярда

15 листопада 2023, 12:12Новини125

Этот материал также доступен на русском

З раціону школярів виключено сосиски, ковбаси, рибні консерви, обмежено споживання продукції з високим вмістом солі та цукру, сири, соуси та майонези (крім кетчупу).

  • Посилання скопійованоlink copied

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав громади включатись у процес реалізації реформи системи шкільного харчування, для фінансування якої в державному бюджеті на 2024 рік передбачено 1,5 млрд грн.

Про це, як пише БЦ, Шмигаль повідомив за результатами засідання з першою леді України Оленою Зеленською щодо реформування системи шкільного харчування, під час якого була представлена ухвалена урядом Стратегія на період до 2027 року.

Окрім того, в межах стратегії є наступні цілі:

  • відновити харчоблоки з використанням новітніх технологій та принципів системи управління безпечністю харчування;
  • забезпечити громади та школи кадрами для організації харчування. Ключовими тут будуть конкурентна зарплата, державне замовлення, підвищення кваліфікації, цифровізація;
  • впровадити якісне меню та стимулювати свідомий вибір дітьми продуктів, корисних для здоров’я.

“Наша мета – забезпечити різноманітне, збалансоване і якісне харчування в школах і дошкільних закладах. Закликаю всіх відповідальних включатися в роботу, зокрема громади, адже від них залежатиме виконання практичних кроків”, – зазначив Шмигаль.

З 1 січня 2022 року в Україні з ініціативи першої леді країни Олени Зеленської розпочалася реформа шкільного харчування. У школах почали впроваджувати меню, розроблене шеф-кухарем Євгеном Клопотенком.

Одна з цілей реформаторів – привчити дітей із раннього віку до здорового харчування.

Нове меню передбачає скорочення споживання хлібобулочних виробів та збільшення споживання овочів та м’яса. З раціону школярів виключено сосиски, ковбаси, рибні консерви, обмежено споживання продукції з високим вмістом солі та цукру, сири, соуси та майонези (крім кетчупу). У той же час додано більше злакових, овочів, фруктів, ягід, молочних та м’ясних продуктів. Соки пропонуються в обмеженій кількості без додавання цукру та підсолоджувачів. Сіль можна використовувати лише йодовану і лише для приготування їжі.

У шкільних буфетах заборонено продавати солодкі хлібобулочні вироби, продукти з високим вмістом цукру чи солі, консервантів, барвників та ароматизаторів, газовані напої, м’ясні та рибні продукти промислового та кулінарного виробництва, непастеризовані соки та молочні продукти, каву та гриби.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?