Проблемні борги

Минулого тижня держвиконслужба стягнула 7,8 млн грн заборгованості із заробітної плати

25 листопада 2021, 13:34Новини67

Этот материал также доступен на русском

Найбільшу суму – 2,4 млн грн – стягнуто органами державної виконавчої служби Міністерства юстиції у Дніпропетровській області на користь 87 працівників. Борг стягнуто з рахунків боржників.

  • Посилання скопійованоlink copied

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули на користь 420 працівників 7,8 млн грн заборгованості із заробітної плати, – повідомляє прес-служба відомства.

Найбільшу суму – 2,4 млн грн – стягнуто органами державної виконавчої служби Міністерства юстиції у Дніпропетровській області на користь 87 працівників. Борг стягнуто з рахунків боржників та частково від реалізації майна.

1,1 млн грн на користь 105 працівників стягнуто органами державної виконавчої служби Міністерства юстиції у Львівській області. Кошти стягнуто з рахунків боржника. Виконавчі провадження відкрито у листопаді 2021 року.

Органи державної виконавчої служби міста Києва стягнули 1,1 млн грн на користь 42 працівників. Кошти стягнуто з рахунків боржників.

З початку 2021 року органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції України стягнули 586 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати повністю погашена 40 709 працівникам.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника