Мінсоцполітики: Світовий банк підтримує обов’язкові пенсійні накопичення з 2023 року

24 вересня 2021, 17:39Новини463

Этот материал также доступен на русском

Сторони погодились, що доцільним є запровадження з 2023 року загальнообов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення.

  • Посилання скопійованоlink copied

Світовий банк підтримує запровадження обов’язкових пенсійних накопичень з 2023 року.

Про це заявило Міністерство соціальної політики за підсумками зустрічі очільниці відомства Марини Лазебної з місією організації з пенсійних питань, зазначає Finance.ua.

«Сторони погодились, що доцільним є запровадження з 2023 року загальнообов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення та одночасне поетапне запровадження запропонованої Мінсоцполітики універсальної системи підтримки доходів непрацездатних осіб», – йдеться в повідомленні.

За очікуваннями міністерства, ці заходи дозволять скоординувати виплати з систем пенсійних виплат та підтримки непрацездатних, «щоб вони більш ефективно впливали на зростання загального рівня пенсій».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні