Міноборони та ЗСУ запровадили нові чотири стандарти НАТО: перелік

29 листопада 2023, 11:45Новини79

Этот материал также доступен на русском

Загалом в НАТО існує 1135 стандартів. Тобто, в Міноборони та ЗСУ вже запроваджили чверть від загальної кількості (24,6%).

  • Посилання скопійованоlink copied

У Міністерстві оборони та Збройних силах України протягом жовтня-листопада 2023 року запровадили ще чотири стандарти НАТО.

За повідомленням Міноборони України серед нових запроваджених стандартів НАТО є:

  • “Освіта та підготовка з проведення операцій в урбанізованому середовищі” (здійснення стандартизованої підготовки під час підготовки до ведення бойових дій у великих населених пунктах).
  • “Тактика, методи та процедури повітрянодесантних операцій НАТО” (забезпечення командирів та їх штабів керівництвом щодо планування, координації та виконання повітрянодесантних операцій).
  • “Проведення сухопутних тактичних дій” (забезпечення керівництвом щодо планування та виконання заходів і завдань зі стабілізації обстановки, які можуть виникати у межах будь-якої операції та будь-якої кампанії).
  • “Повітряні та космічні операції” (стосується спільної доктрини, на основі якої можуть бути сформульовані стандартні процедури застосування спроможностей щодо дій в аерокосмічному просторі під час об’єднаних операцій).

В оборонному відомстві зазначили, що наразі вже запроваджено 280 стандартів НАТО: 174 – у межах Цілей партнерства Україна-НАТО (першочергові стандарти НАТО) та 106 – так званих “ініціативних”, що впроваджуються Україною поза Цілями партнерства.

За словами міністра оборони України Рустема Умєрова, ЗСУ мають відповідати усім критеріям НАТО і для цього треба змінюватися для повної взаємосумісності з партнерами.

“Україна обрала свій шлях: стати членом Альянсу. Тому НАТОфікація – один з пріоритетів Міністерства оборони України”, – наголосив Умєров під час нещодавньої зустрічі з очільником Пентагону Ллойдом Остіном у Києві.

Загалом в НАТО існує 1135 стандартів. Тобто, в Міноборони та ЗСУ вже запроваджили чверть від загальної кількості (24,6%).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом