Проекти та інновації

Київська школа економіки зібрала більше $1 млн для гуманітарної допомоги Україні

22 вересня 2022, 15:36Новини128

Зібрана сума в $1.140.000 буде спрямована на внески благодійним організаціям по всій Україні

  • Посилання скопійованоlink copied

17 вересня Київська школа економіки, що є однією з найпотужніших установ у сфері бізнес-освіти в Україні, під час стратегічної конференції та благодійної вечері зібрала $1.140.000 на допомогу Україні. Урочистий захід зібрав громадських діячів з усього світу, зокрема лауреатів Нобелівської премії, військових, економістів, інвестиційних банкірів, істориків, урядовців та простих українців, які особисто пережили жахіття війни. Завдяки цьому гості змогли зрозуміти справжню інтенсивність війни та політичну реальність в Україні, обговорюючи глобальні політичні та економічні наслідки війни, а також окреслюючи можливі майбутні сценарії та рішення.

“Багато хто досі не розуміє, який вплив ця війна матиме – і зараз має – на інші сфери життя та решту світу”, – зазначив Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки. “Завдяки цій події ми змогли передати все, що відчуває український народ, і зробити це сенсом для решти світу, збираючи гроші на користь України та українського народу, обговорювати вплив війни та те, що на нас чекає далі — з акцентом на відбудову, гуманітарну допомогу та роль України в архітектурі нового світу”.

Відразу в кількох аудиторіях відбулися різноманітні панельні дискусії на такі теми, як глобальна безпека, економічний аналіз, енергетична криза та продовольча безпека. Серед доповідачів — два нобелівські лауреати: Пол Круґман і Роджер Маєрсон; українські військові офіцери та хірурги безпосередньо з передової; провідні економісти та інвестори з України, зокрема професор Юрій Городниченко, професор Тимофій Милованов та Наталія Шаповал; українські історики; 5-й Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Гербст; колишній міністр оборони України Андрій Загороднюк та інші. Гості заходу змогли не лише прослухати виступи, але й поставити запитання спікерам.

Після конференції відбувся благодійний аукціон та вечеря, щоб вшанувати стійкість і дух українського народу. Подія відбулась за участю українців, які поділилися своїми історіями про подолання викликів війни, протистояння російському вторгненню та збереження й розвиток демократії під час війни. Зібрана сума в $1.140.000 буде спрямована на внески благодійним організаціям по всій Україні та безпосередньо Київській школі економіки, яка планує спрямувати ці кошти для підтримки народу України через гуманітарну діяльність, освітні проєкти, а також заходи для підтримки талановитої молоді й розвитку інфраструктури в Україні.

Мер міста Нью-Йорк Ерік Адамс також виступив під час прийому перед гостями заходу. Він зазначив: “Коли ця війна лише почалася, і люди казали, що «через кілька днів український народ впаде», я відповів: «Ви просто не знаєте українського народу»”. Мер Нью-Йорка також відзначив роль українських іммігрантів в історії Сполучених Штатів і міста Нью-Йорка зокрема, як справжнє свідчення волі та сили нашого народу.

Завершилася благодійна вечеря виступом Українського хору «Думка Нью-Йорка». Благодійна організація Razom for Ukraine, а також Американсько-українська ділова рада (USUBC) також долучилися до інформаційної й організаційної допомоги у проведенні заходу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону