За кордоном

Кредитори петербурзької компанії зажадали називати одного з них «Моя маленька принцеса»

12 березня 2021, 15:38Новини265

Этот материал также доступен на русском

Інформація про це опублікована в єдиному федеральному реєстрі відомостей про банкрутство.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кредитори петербурзької будівельної компанії ТОВ «Простор» за підсумками зборів зобов’язали конкурсного керуючого називати одного з кредиторів не інакше, як «Моя маленька принцеса». Інформація про це опублікована в єдиному федеральному реєстрі відомостей про банкрутство, повідомляє «Фонтанка».

«Збори кредиторів прийняли рішення. На жаль, як я не намагався відрадити кредиторів не включати до порядку денного таке питання, у мене нічого не вийшло. Довелося по ньому проголосувати, – розповів конкурсний керуючий Дмитро Бакамінов. – Це рішення в будь-якому випадку мізерне, але про всяк випадок я вчора направив до арбітражного суду заяву про визнання недійсним цього рішення зборів кредиторів. Це між собою вони там б’ються рогами».

Додзвонитися до самої «маленької принцеси» – кредитора і нинішнього співвласника ТОВ «Простор» Олександра Лисова – «Фонтанці» не вдалося. Знайти телефон його партнера Павла Іванова, з яким Лисов на паритетних засадах володіє компанією, у відкритому доступі не вийшло.

«Строго формально кредитор має право включити до порядку денного будь-яке питання. Строго формально, якщо збори проголосували, то рішення вважається прийнятим. Але я його виконувати в будь-якому разі не буду, – додав Бакамінов. – Там всього три кредитори основних, це була ініціатива одного з них».

Як зазначається, ТОВ «Простор» визнали банкрутом у 2012 році. Як випливає з матеріалів арбітражного суду, за час конкурсного виробництва там 5 разів змінювався керівник. Бакамінова на цю посаду призначили в 2018 році.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Після початку війни та запровадження воєнного стану законодавець змінив правове регулювання сфери кредитування

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Заява має подаватися до органу, яка у даний момент здійснює кримінальне провадження: під час досудового розслідування — до слідчого чи прокурора, а під час судового провадження —…

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Законодавство передбачають більш ніж достатню кількість важелів та ефективних правових інструментів, якими може скористатися кредитор при здійснені захисту своїх майнових прав

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Як буде змінюватися ринок NPL в 2021 році, і чому одним з його драйверів стане продаж кредитних портфелів держбанків.