Кредобанк розпочинає кредитування українських експортерів

17 березня 2023, 15:45Новини86

Этот материал также доступен на русском

Кредобанк став партнером Експортно-кредитного агентства наприкінці 2022 року, уклавши з агентством відповідну угоду.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кредобанк затвердив критерії для позичальників та розпочав прийом заявок на кредитування експортних контрактів у рамках програми портфельного страхування кредитів з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) зі спрощеними вимогами до застави – під надходження експортної виручки.

Подати заявку на отримання кредиту можуть українські підприємства-експортери, які:

  • Мають регулярні валютні надходження протягом останніх 12 місяців;
  • Експортують товари, які повністю вироблені або піддані достатній переробці на території України.

Максимальна сума кредиту не може перевищувати 20 мільйонів гривень на одного позичальника та 90 мільйонів гривень на групу позичальників. Кредит також не може перевищувати 85% вартості зовнішньоекономічного контракту, під який він надається. Термін кредиту – до 1 року, його можна отримати у гривнях, доларах США або євро. Окрім того, у разі кредитування в національній валюті кредит можна отримати на умовах державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» під пільгову відсоткову ставку.

«Раді повідомити, що українські експортери вже можуть отримувати доступні кредити для виконання експортних контрактів у Кредобанку. Співпраця з Експортно-кредитним агентством є однією з важливих програм банку, спрямованих на допомогу бізнесу вистояти у воєнний час. Кредобанк продовжує працювати над іншими національними та міжнародними програмами, які дозволять українським підприємствам отримувати фінансування для роботи в Україні в умовах війни», — говорить директор департаменту розвитку корпоративного бізнесу та МСБ АТ «Кредобанк» Ірина Груй.

Портфельне страхування виданих кредитів на виконання експортних угод зі спрощеними вимогами до застави — це механізм підтримки експортерів під час війни, який був оперативно напрацьований та запущений Міністерством економіки України та Експортно-кредитним агентством у партнерстві з українськими банками задля широкої підтримки, відновлення та збільшення присутності українських виробників та постачальників робіт і послуг на світових ринках. За умовами програми можна отримати до 20 млн грн кредиту строком до 1 року, кредитне фінансування має бути спрямоване виключно на виконання експортного контракту.

Кредобанк став партнером Експортно-кредитного агентства наприкінці 2022 року, уклавши з агентством відповідну угоду.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?