Кожен другий українець вважає, що державі потрібно брати кредити МВФ

11 січня 2022, 12:25Новини636

Этот материал также доступен на русском

79,5% українців вважають, що асоціація з ЄС мала позитивний вплив на економіку України: 53,2% – назвали вплив точно позитивним та 26,3% – скоріше позитивним.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кожен другий українець вважає, що державі потрібно брати кредити у МВФ та інших організацій. Також понад дві третини опитаних стверджують, що асоціація з ЄС мала позитивний вплив на економіку України. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у грудні 2021 року, – повідомляє activegroup.

Про те, що Україні точно потрібно брати кредити у МВФ та інших організацій, сказали 26,5% опитаних, ще 24,1% вважають, що це скоріше потрібно. Скоріше не потрібними зовнішні кредити вважають 16,1%, а точно непотрібними – 8,7%. Не визначились із відповіддю 24,5% опитаних.

79,5% українців вважають, що асоціація з ЄС мала позитивний вплив на економіку України: 53,2% – назвали вплив точно позитивним та 26,3% – скоріше позитивним. Про те, що асоціація з ЄС не мала позитивного впливу, сказали 12,3%: варіант «скоріше ні» обрали 3,4%, а «точно ні» – 8,9%. Не визначилися із відповіддю 8,2% респондентів.

Відповіді на запитання «З ким Україні вигідніше торгувати?» розподілились наступним чином: Німеччина – 71,5%, Польща – 71,3%, США – 70,1%, Великобританиія – 69,6%, Китай – 48,1%, Росія – 15,9%. Інші країни назвали 30,4% респондентів, а не визначилися із відповіддю 7,3%.

Повну презентацію із результатами дослідження можна завантажити за посиланням.

Дослідження проводилось компанією «Active Group» 3-4 грудня 2021 року методом CATI (телефонні інтерв’ю за чітко структурованою анкетою за допомогою інтелектуальних систем). Географія: вся територія України за виключенням окупованих регіонів. Загалом опитано 1200 респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном України та типом населеного пункту (місто/село). Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,9%.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро