Колізії та конфлікти

Колеги організували флеш-моб на підтримку арбітражного керуючого Євгенія Лахненко

10 березня 2021, 10:45Новини1689

Этот материал также доступен на русском

У спробах знайти винного правоохоронні органи нахабно порушують букву Закону, ігноруючи при цьому наявні у цій справі докази.

  • Посилання скопійованоlink copied

Рада арбітражних керуючих Дніпропетровської області закликає приєднуватися до флеш-мобу в підтримку арбітражного керуючого, члена Ради арбітражних керуючих України, Євгенія Лахненко, який зараз знаходиться у сізо.

“Друзі, колеги, регіональні ради АК, всі хто має відношення до професії арбітражного керуючого, просимо приєднатися до даного флеш-мобу, скопіювати та розмістити даний пост з фото Євгенія Лахненко на своїй сторінці ФБ.

Наш колега Євгеній Лахненко стикнувся з пресингом правоохоронних органів. В рамках відкритого кримінального провадження з кричущими процесуальними порушеннями чинного КПК проводяться слідчі дії.

У спробах знайти винного правоохоронні органи нахабно порушують букву Закону, ігноруючи при цьому наявні у цій справі докази: перевірку діяльності арбітражного керуючого Євгена Лахненка, яку провело Міністерство юстиції на запит слідчого саме в цьому кримінальному провадженні, а також науковий висновок члена Науково-консультаційної ради при Верховному суді, доктора юридичних наук, професора Олени Беляневич.

Ці докази, чомусь, не беруться до уваги ані слідчим, який звертався до Мін’юсту, ані Печерським судом”, – йдеться у повідомленні організації.

Юридичний аналіз даної справи показує, що злочини, які начебто скоїв Євген Лахненко, – є прямими обов’язками арбітражного керуючого у справах про банкрутство.

Про цю справу знають, пишуть та говорять. Висновок Науково-консультаційної ради та думка в.о. Голови Асоціації арбітражних керуючих України Олександра Бондарчука.

Як повідомляв borgexpert, члену Ради арбітражних керуючих України, арбітражному керуючому, адвокату Євгенію Лахненку повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 365-2 Кримінального Кодексу України.

26 січня 2021 року до Євгенія Лахненка застосовано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5437 НМДГ, що становить 12,342 млн. грн.

Ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 15 лютого 2021 року до Євгенія Лахненка застосовано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НААКУ

Статті • Влада i люди
Останніми роками спостерігається відсутність суттєвих конфліктних ситуацій між всіма суб'єктами, задіяними в формуванні дисциплінарної практики стосовно АК

НААКУ

Статті • Влада i люди
Обов`язок АК провести аналіз фінансово-господарського стану боржника кореспондується із відповідальністю арбітражного керуючого за невиконання або неналежне виконання, покладених на нього обов`язків

НААКУ

Статті • Влада i люди
Чим більше арбітражних керуючих проголосує, тим чіткішим і однозначним вийде сигнал від спільноти

НААКУ

Статті • Влада i люди
Національний банк України стає обов’язковим учасником справ про банкрутство страховика

НААКУ

Статті • Влада i люди
Висновки за результатом проведеного аналізу ФГД – це головне підґрунтя для розшуку та повернення активів боржника

НААКУ

Статті • Влада i люди
У 2023 році рішення Комісії взагалі не оскаржувались у судовому порядку, а у 2022 році було подано 1 позов