Колізії та конфлікти

Колеги організували флеш-моб на підтримку арбітражного керуючого Євгенія Лахненко

10 березня 2021, 10:45Новини1509

Этот материал также доступен на русском

У спробах знайти винного правоохоронні органи нахабно порушують букву Закону, ігноруючи при цьому наявні у цій справі докази.

  • Посилання скопійованоlink copied

Рада арбітражних керуючих Дніпропетровської області закликає приєднуватися до флеш-мобу в підтримку арбітражного керуючого, члена Ради арбітражних керуючих України, Євгенія Лахненко, який зараз знаходиться у сізо.

“Друзі, колеги, регіональні ради АК, всі хто має відношення до професії арбітражного керуючого, просимо приєднатися до даного флеш-мобу, скопіювати та розмістити даний пост з фото Євгенія Лахненко на своїй сторінці ФБ.

Наш колега Євгеній Лахненко стикнувся з пресингом правоохоронних органів. В рамках відкритого кримінального провадження з кричущими процесуальними порушеннями чинного КПК проводяться слідчі дії.

У спробах знайти винного правоохоронні органи нахабно порушують букву Закону, ігноруючи при цьому наявні у цій справі докази: перевірку діяльності арбітражного керуючого Євгена Лахненка, яку провело Міністерство юстиції на запит слідчого саме в цьому кримінальному провадженні, а також науковий висновок члена Науково-консультаційної ради при Верховному суді, доктора юридичних наук, професора Олени Беляневич.

Ці докази, чомусь, не беруться до уваги ані слідчим, який звертався до Мін’юсту, ані Печерським судом”, – йдеться у повідомленні організації.

Юридичний аналіз даної справи показує, що злочини, які начебто скоїв Євген Лахненко, – є прямими обов’язками арбітражного керуючого у справах про банкрутство.

Про цю справу знають, пишуть та говорять. Висновок Науково-консультаційної ради та думка в.о. Голови Асоціації арбітражних керуючих України Олександра Бондарчука.

Як повідомляв borgexpert, члену Ради арбітражних керуючих України, арбітражному керуючому, адвокату Євгенію Лахненку повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 365-2 Кримінального Кодексу України.

26 січня 2021 року до Євгенія Лахненка застосовано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5437 НМДГ, що становить 12,342 млн. грн.

Ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 15 лютого 2021 року до Євгенія Лахненка застосовано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НААКУ

Статті • Влада i люди
Серед найближчих завдань НААКУ – продовжити роботу з передачі функцій щодо підвищення кваліфікації від Міністерства юстиції та просувати законопроєкти 4409 і 7442

НААКУ

Статті • Влада i люди
Післявоєнна ситуація, як кажуть, посадить в один човен (мабуть, вперше в історії України) боржника разом з кредиторами

НААКУ

Статті • Влада i люди
На початку червня вже є інформація про суттєві виплати по Дніпропетровській та Запорізькій областях. Раніше АК отримували винагороду по Полтавській, Сумській, Тернопільській та Харківській областях

НААКУ

Статті • Влада i люди
Важко зрозуміти мету і завдання щодо удосконалення порядку проведення перевірок арбітражних керуючих в контексті ролі держави у сфері регулювання відносин неспроможності

НААКУ

Статті • Влада i люди
Виконуючи складну, морально виснажливу роботу, він, як і інші представники юридичної професії, хоче отримувати гідну оплату. До того ж, вчасно.

НААКУ

Статті • Влада i люди
НААКУ має стати не тільки активним учасником законотворчого процесу, але й формувати порядок денний