Колізії та конфліктиЗа кордономОгляд ЗМІ

КНДР могла відправити Росії мільйони артилерійських снарядів — глава Міноборони Південної Кореї

14 червня 2024, 17:08Новини156

Путін хоче отримати від Кім Чен Ина ще більше боєприпасів

  • Посилання скопійованоlink copied

Північна Корея відправила до РФ контейнери, які можуть вмістити майже п’ять мільйонів артилерійських снарядів, і російський диктатор Владімір Путін, ймовірно, попросить ще більше, коли незабаром відвідає Пхеньян. Про це заявив міністр оборони Південної Кореї Шин Вон Сік в інтерв’ю Bloomberg.

За словами Шин Вон Сіка, Сеул зафіксував щонайменше десять тисяч морських контейнерів, які вирушили з Північної Кореї до Росії. У цих контейнерах може міститися до 4,8 мільйона артилерійських снарядів.

Очікується, що Путін прагнутиме до тіснішої співпраці з Північною Кореєю у сфері безпеки, особливо у військових поставках, таких як артилерійські снаряди“, – сказав Шин, додавши, що Північна Корея передала Росії також десятки балістичних ракет для використання у війні проти України.

В обмін на боєприпаси РФ надала Північній Кореї технології, які допоможуть їй розгорнути мережу супутників-шпигунів, а також звичайні озброєння, такі як танки й літаки.

Лідер КНДР Кім Чен Ин витрачає багато коштів на ракетну програму. За словами Шина, ракетні випробування минулого року коштували близько мільярда доларів — ця цифра становить близько 4% економіки Північної Кореї.

Північна Корея ігнорує труднощі свого народу, щоб здійснювати ракетні провокації. Цих грошей вистачить, щоб покрити нестачу продовольства в країні протягом року”, – зазначив міністр.

Військова, економічна й інші види співпраці між Північною Кореєю й Росією різко активізувалися після того, як Кім відвідав РФ у вересні минулого року для саміту з Путіним. Під час зустрічі на космодромі в Росії Кім запросив російського диктатора відвідати Північну Корею у “зручний час” — той погодився. За даними ЗМІ, глава Кремля відвідає КНДР уже наступного тижня.

Співробітництво Москви та Пхеньяна посилює здатність РФ затягувати війну проти України й збільшує військову напругу на Корейському півострові.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога