Проекти та інновації

КМУ пропонує заборонити виїзд за кордон керівникам компанії з податковим боргом

14 травня 2021, 15:51Новини198

Документ також пропонує ввести норму, згідно з якою в разі порушення термінів сплати акцизного податку платнику податків загрожує штраф обсягом 20% суми акцизу.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет Міністрів України (КМУ) пропонує через суд обмежувати право виїжджати за кордон керівникові компанії з податковим боргом понад 1 млн грн, який не сплачується протягом місяця.

Про це свідчить текст так званого «ресурсного» законопроєкту, пише Інтерфакс-Україна, зазначає Investory News.

«У разі несплати протягом 30 календарних днів з дня надіслання (вручення) платнику податків податкової вимоги суми податкового боргу, яка перевищує 1 млн грн, орган, що контролює, має право звернутися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду керівника такого платника податків за межі України — до повного погашення такого боргу», — цитує агенція текст законопроєкту, який 12 травня підтримав уряд.

Документ також пропонує ввести норму, згідно з якою в разі порушення термінів сплати акцизного податку платнику податків загрожує штраф обсягом 20% суми акцизу.

Крім того, законопроєкт пропонує встановити норму про обмеження 50% суми від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих років, яку можна включити у фінансовий результат до оподаткування.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні