Колізії та конфлікти

Керівництво ОПЗ, яке виплатило собі 7 мільйонів премії, звільнили

29 квітня 2022, 11:15Новини266

Этот материал также доступен на русском

Рішення керівництва підприємства, яке виплатило собі зарплати та премії у 7 млн грн, скасовані, а контракти з посадовцями достроково розірвані. Всі гроші повернулися на рахунки підприємства.

  • Посилання скопійованоlink copied

Керівництво Одеського припортового заводу, яке раніше виплатило собі премії у 7 млн грн, було звільнене – тепер решта держкомпаній в управлінні Фонду держмайна прозвітують про свої зарплати від початку війни.

Про це повідомила в.о. голови Фонду державного майна Ольга Батова, – пише Економічна правда.

Вона зазначила, що рішення керівництва підприємства, яке виплатило собі зарплати та премії у 7 млн грн, скасовані, а контракти з посадовцями достроково розірвані. Всі гроші повернулися на рахунки підприємства і підуть на зарплати працівникам заводу.

“Також я доручила провести позаплановий внутрішній аудит на підприємстві щодо оцінки ефективності управлінської діяльності та надати висновки законності прийнятих рішень щодо нарахування та виплати”, – повідомила Батова. Також очільниця ФДМ направила запити на держпідприємства в управління Фонду для надання даних про всі нарахування керівникам компаній з моменту запровадження воєнного стану.

Раніше три члени правління ОПЗ без погодження з наглядовою радою виплатили собі премії у загальному розмірі 7 млн грн. Внаслідок цього на позачерговому засіданні наглядової ради 23 квітня їх відсторонили від виконання обов’язків – йдеться про Віталія Деркаченка, Максима Зубарєва та Олександра Сумцова.

У своїй заяві за підсумками засідання НР підприємства заявила, що вважає неприпустимими дії менеджменту, “у результаті яких підприємство в умовах браку ліквідності втрачає грошові кошти у великому розмірі у вигляді премій топ-менеджменту”.

Наразі обов’язки голови Одеського припортового заводу виконує Олег Левченко.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро