Громади з низьким індексом податкоспроможності отримають субвенцію з держбюджету

30 листопада 2021, 09:14Новини419

Этот материал также доступен на русском

З метою забезпечення цієї умови Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону, зареєстровані зміни до Закону “Про Державний бюджет на 2021 рік”.

  • Посилання скопійованоlink copied

Громади з низьким індексом податкоспроможності отримають субвенцію з держбюджету задля сталого проходження опалювального сезону. З метою забезпечення цієї умови Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону, зареєстровані зміни до Закону “Про Державний бюджет на 2021 рік”, – повідомляє Україна Комунальна.

Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад Міністра розвитку громад та територій.

«Однією з важливих умов Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону було спрямування субвенції з держбюджету місцевим бюджетам. Йдеться про кошти для погашення різниці в тарифах та дотації в бюджети громад, індекс платоспроможності яких становить менше 0,9. Протягом цього тижня були зареєстровані зміни до Закону “Про державний бюджет на 2021 рік», – говориться у повідомлені.

Станом на сьогодні всі житлові будинки на 100% підключені до тепла. У місті Світловодськ Кіровоградської області наразі зафіксовано перебої з теплопостачання у чотирьох житлових будинках, там працюють аварійні бригади для невідкладної ліквідації поривів на тепломережах.

У Міністерстві також наголосили на питанні тарифної політики у регіонах, зазначивши, що вартість тепла та гарячої води у цьому опалювальному сезоні для населення зростати не має.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро