Громади з низьким індексом податкоспроможності отримають субвенцію з держбюджету

30 листопада 2021, 09:14Новини453

Этот материал также доступен на русском

З метою забезпечення цієї умови Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону, зареєстровані зміни до Закону “Про Державний бюджет на 2021 рік”.

  • Посилання скопійованоlink copied

Громади з низьким індексом податкоспроможності отримають субвенцію з держбюджету задля сталого проходження опалювального сезону. З метою забезпечення цієї умови Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону, зареєстровані зміни до Закону “Про Державний бюджет на 2021 рік”, – повідомляє Україна Комунальна.

Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад Міністра розвитку громад та територій.

«Однією з важливих умов Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону було спрямування субвенції з держбюджету місцевим бюджетам. Йдеться про кошти для погашення різниці в тарифах та дотації в бюджети громад, індекс платоспроможності яких становить менше 0,9. Протягом цього тижня були зареєстровані зміни до Закону “Про державний бюджет на 2021 рік», – говориться у повідомлені.

Станом на сьогодні всі житлові будинки на 100% підключені до тепла. У місті Світловодськ Кіровоградської області наразі зафіксовано перебої з теплопостачання у чотирьох житлових будинках, там працюють аварійні бригади для невідкладної ліквідації поривів на тепломережах.

У Міністерстві також наголосили на питанні тарифної політики у регіонах, зазначивши, що вартість тепла та гарячої води у цьому опалювальному сезоні для населення зростати не має.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
«Відсутніх боржників» швидко ліквідовували та визнавали погашеними їх борги перед кредиторами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна