ФОП надає послуги у своїй квартирі: як зареєструвати ПРРО?

19 серпня 2022, 18:27Новини167

Этот материал также доступен на русском

Фізична особа-підприємець відповідно до вимог п. 63.3 ст. 3 Податкового кодексу України має подати повідомлення про об’єкти оподаткування.

  • Посилання скопійованоlink copied

У разі, якщо місце проживання фізичної особи-підприємця є місцем, де проводиться підприємницька діяльність, або воно пов’язане зі здійсненням підприємницької діяльності, то фізична особа-підприємець відповідно до вимог п. 63.3 ст. 3 Податкового кодексу України має подати повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, повідомивши про місце проживання як про об’єкт оподаткування.

Про це повідомляє ДПС у Львівській області, зазначає Дебет-Кредит.

Як повідомляється, після того на такий об’єкт може бути зареєстроване програмне РРО.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Найкраща стратегія для боржників – це залишатися на зв'язку зі своїми кредиторами

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Закон звільняє позичальників лише від сплати штрафів та інших платежів, що нараховані за прострочення виконання зобов’язань за кредитним договором

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Особливо гостро питання доцільності банкрутства фізичних осіб постає в умовах дії в Україні воєнного стану

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Під обмеженя підпадають усі споживчі кредити

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
На час воєнного стану плюс 30 днів забороняється стягнення майна з іпотеки та виселення мешканців

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Доцільно уніфікувати взаємоузгоджені норми законодавства, які встановлюють, що виконавчі провадження підлягають закінченню у разі визнання боржника банкрутом