ФГВФО: за півроку банки-банкрути погасили борги на 1,1 млрд грн

27 липня 2021, 16:01Новини819

Этот материал также доступен на русском

У червні 2021 року неплатоспроможні банки, що перебувають в управлінні Фонду, спрямували на погашення вимог своїх кредиторів 503,7 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

За даними ФГВФО, в червні 2021 року неплатоспроможні банки, що перебувають в управлінні Фонду, спрямували на погашення вимог своїх кредиторів 503,7 млн грн, зазначає Finbalance.

З цієї суми, зокрема, на погашення вимог 3-ї черги, що виникли у т.ч. на покриття витрат Фонду на виплату гарантованого відшкодування вкладникам у межах 200 тис. грн, спрямовані 304,95 млн грн, на погашення вимог 4-ї черги (вкладників-фізосіб понад гарантовану суму) – 1,3 млн грн, на погашення вимог 7-ї черги – юросіб, що не є пов’язаними з банком особами, – 138,4 млн грн.

Із загальної суми на позачергове задоволення вимог забезпечених кредиторів, а саме НБУ, у червні 2021 року спрямовано 110,5 млн грн.Позачергове задоволення кредиторських вимог НБУ (в т.ч. за рахунок реалізації майна поручителів) здійснили банк “Фінанси та кредит” (59,1 млн грн), банк “Фінансова ініціатива” (37,3 млн грн), “Місто Банк” (14,1 млн грн).

Загалом у січні-червні 2021 року сума погашення вимог кредиторів склала 1,1 млрд грн, з яких 411,1 млн грн – позачергові виплати НБУ як забезпеченому кредитору (включно за рахунок звернення стягнення на предмет застави та майна поручителів).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…