ФГВФО реструктурує кожен другий кредит банку «Аркада»

1 квітня 2021, 17:13Новини297

Этот материал также доступен на русском

Загальна балансова заборгованість за портфелем іпотечних кредитів на початку ліквідації банку «Аркада» складала 351 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Уже понад 60% фізосіб-позичальників неплатоспроможного банку «Аркада» звернулися з заявами про реструктуризацію іпотечних кредитів, зазначає FinClub.

За даними Фонду гарантування вкладів, на кінець березня укладено понад 265 додаткових угод між банком і позичальниками та відповідно проведено реструктуризацію їхньої заборгованості.

«Ще за 135 угодами розглядаються документи або готуються до підписання. Таким чином, на сьогодні Фондом прийнято рішення про реструктуризацію фактично кожного другого іпотечного кредиту банку «Аркада», – зазначила заступниця директора-розпорядника ФГВФО Ольга Білай.

Так, загальна балансова заборгованість за портфелем іпотечних кредитів на початку ліквідації банку «Аркада» складала 351 млн грн, а на 1 березня вона зменшилась до 332 млн грн. У результаті реструктуризації банк отримав 11,4 млн грн у рамках сплати «першого внеску», а щомісяця позичальники за вже реструктуризованими кредитами сплачуватимуть майже 1,8 млн грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…