“ДТЕК Енерго” погодив з комітетами кредиторів-власників умови реструктуризації єврооблігацій

30 березня 2021, 13:08Новини255

Этот материал также доступен на русском

За умови, що реструктуризація буде успішно реалізована через схему кожен тримач облігацій, який приєднується до угоди про блокування, отримає свою частку плати за реструктуризацію.

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія “ДТЕК Енерго” погодила з комітетами кредиторів-власників умови реструктуризації єврооблігацій. Про це йдеться в повідомленні компанії на сайті Лондонської фондової біржі, – передають Українські Новини.

Згідно з ним, найближчим часом “ДТЕК Енерго” запустить 2 схеми домовленостей для реалізації реструктуризації.

Зазначається, що компанія уклала договір про блокування з усіма членами спеціальної групи власників облігацій і членами спецгрупи кредиторів банку, що представляють понад 90% основної суми кредитних коштів групи, відповідно до якого такі кредитори погодилися проголосувати за реструктуризацію.

“За умови, що реструктуризація буде успішно реалізована через схему і відповідно до умов угоди про блокування, кожен тримач облігацій, який приєднується до угоди про блокування і голосує за схему, отримає свою пропорційну частку плати за реструктуризацію. Готівкою в сумі, що дорівнює 2% від сукупної основної суми нових нот, які будуть випущені емітентом в рамках реструктуризації після її завершення”, – вказали в “ДТЕК Енерго”.

В лютому компанія “ДТЕК Енерго” узгодила умови реструктуризації єврооблігацій з комітетами кредиторів – власників єврооблігацій.

У березні 2020 року “ДТЕК Енерго” призупинив виплати купона за єврооблігаціями і відсотків за банківським боргом і почав розробляти пропозиції щодо їх реструктуризації.

У листопаді 2019 року “ДТЕК Енерго” завершив реструктуризацію свого банківського боргу, випустивши єврооблігації на 100 млн доларів.

“ДТЕК Енерго” – структура холдингу ДТЕК, яка об’єднує вугільний бізнес, генерацію і дистрибуцію електроенергії, а також підприємства гірничого машинобудування.

ДТЕК управляє енергетичними активами System Capital Management.

100% акцій SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Майнові права боржника за останні роки стали одним з основних активів боржника, на які можливо звернути стягання в межах виконавчого провадження

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Верховний Суд неодноразово звертав увагу на поновлення процесуальних строків, пов'язаних з війною

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
6 липня 2023 року в ВР зареєстровано проєкт Закону № 9462 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень про судовий контроль"

Арбітражна практика

Статті • Стягнення боргiв
Важливо довести, що знищення або пошкодження об’єкту відбулось внаслідок збройної агресії рф

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Маємо в наявності хитрозроблену схему віджимання пенсій у пенсіонерів

Арбітражна практика

Статті • Стягнення боргiв
У 2021 році динаміка практики щодо притягнення до солідарної відповідальності зросла до 10 справ, а у 2022 – вже до 17